دوشنبه, 29 مهر 1398
  • ساعت : ۱۰:۸:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 497
  • کد خبر : ۱۱۸۳۱
در جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان شهر اخلاق صورت گرفت
راه اندازی میز خدمت در شهرداری منطقه یک سمنان

مدیر منطقه یک سمنان از راه اندازی میز خدمت در شهرداری منطقه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، حمید قاسمی در این خصوص گفت: یکی از دلایل عمده مراجعات شهروندان به شهرداری ها نداشتن اطلاعات کافی و بی اطلاعی از قوانین و مقررات شهری است.

وی افزود: به همین منظور میز خدمت با هدف راهنمایی و مشاوره شهروندان و مراجعان به ساختمان شهرداری منطقه یک واقع در میدان ارگ راه اندازی شد.

وی با اشاره به خدماتی که در میز خدمت ارائه می شود،گفت:شهروندان می توانند پاسخ همه سوالات مربوط به امور شهرسازی قوانین و مقررات شهری پروانه پایان کار و موارد مربوط به واحد درآمد را از میز خدمت دریافت کنند.

مدیر منطقه یک سمنان همچنین آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص املاک سطح محدوده،راهنمایی ارباب رجوع و اطلاع رسانی ضوابط و مقررات شهرسازی را از مهمترین اهداف تشکیل میز خدمت در منطقه برشمرد وگفت: تجمیع در پاسخگویی علاوه بر صرفه جویی در وقت شهروندان سبب تسریع در کار می شود و شهروندان در هنگام مراجعه شهرداری دچار سرگردانی نمی شوند.

حمید قاسمی اذعان داشت: بیش از 30درصد از مراجعات مردم به شهرداری ها در همان مرحله اول وبا رجوع به میز خدمت برطرف می شود و نیازی به مراجعات بعدی و به سایر قسمت ها نیست که قطعاً این امر در افزایش رضایتمندی ارباب رجوع وجود تاثیر به سزایی دارد.

وی در پایان اضافه کرد:این منطقه در مسیر تسهیل خدمات رسانی از پیشنهادات سازنده شهروندان خوب شهر اخلاق نیز استقبال می کند.

امتیاز :  ۴.۴۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

    V5.4.0.0