دوشنبه, 29 مهر 1398
  • ساعت : ۱۰:۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 9
  • کد خبر : ۱۳۸۸۹
آزادسازی دو ملك در طرح تعریض خیابان امام حسین(ع)
مدیر منطقه یک شهرداری سمنان مطرح کرد؛

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان مطرح کرد؛

آزادسازی دو ملک در طرح تعریض خیابان امام حسین(ع)

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، الیاس افضلی مدیر منطقه یک با بیان اینکه تعریض و اصلاح هندسی معابر شهری از رویکردهای اصلی شهرداری است، از عملیات آزاد سازی و تعریض دو ملک در خیابان امام حسین(ع) خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: یکی از سیاست‌ها و اولویت‌های مهم شهرداری سمنان توجه به رفاه حال شهروندان در خصوص کاهش ترافیک است که در سال های اخیر شاهد روند رو به رشد فعالیت های مدیریت شهری در این زمینه، با هدف ایجاد معابر جدید و بهسازی زیرساخت های شهری هستیم.

افضلی رفع مشکل ترافیکی را یکی از دغدغه های مهم مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: این شهرداری بر اساس نیازسنجی و اولویت بندی کارشناسان حوزه‌های مختلف ترافیکی و شهرسازی در سال جاری اقدام به تخریب و پاکسازی چندین ملک معارض کرده است که از جمله معابر تعریض شده در سال جاری می توان به تعریض بلوار فدک، خیابان آستانه و شهید باهنر اشاره کرد که با تمهیدات و اقدامات صورت گرفته معضلات ترافیکی در این معابر کاهش یافته است.

 مدیر شهرداری منطقه یک در پایان با اشاره به لزوم بازگشایی معابر و گره‌های ترافیکی در سطح منطقه یک اظهار کرد: در راستای رفع معضل شهری و به لحاظ ضرورت امر و کاستن بار ترافیکی در سطح شهر، مدیریت شهری با جدیت پیگیر توافق با مالکین بوده است و انتظار می رود با این گونه تعاملات بستر پیشبرد در طرح های عمرانی و خدماتی بیشتری در شهر فراهم شود.

شایان ذکر است آزادسازی این دو ملک به همت واحد حقوقی و املاک این منطقه در متراژ نزدیک به 135 متر مربع با کاربری مسکونی و مبلغ سه میلیارد و 100 میلیون ریال انجام پذیرفت.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.4.0.0