دوشنبه, 29 مهر 1398
  • ساعت : ۱۰:۱۸:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 6
  • کد خبر : ۱۳۸۹۰
اجرای طرح استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس
مدیر منطقه یک شهرداری سمنان عنوان نمود؛

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان عنوان نمود؛

اجرای طرح استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر منطقه یک از ارائه خدمات به ۳۲ مدرسه و واحد آموزشی در آستانه مهرماه و بازگشایی مدارس در این منطقه خبر داد.

افضلی با اعلام خبر فوق افزود: با توجه به اهمیت مسئله تعلیم و تربیت و ایجاد محیط مناسب جهت فراگیری علم و دانش برای دانش آموزان، این شهرداری هر ساله همزمان با نزدیک شدن به ماه مهر و بازگشایی مدارس اقدامات متعددی در راستای طرح استقبال از مهر به منظور خدمت رسانی مطلوب به شهروندان انجام می دهد.

 مدیر شهرداری منطقه یک تصریح کرد: در همین راستا اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی جداول و دیوار،ایمن سازی معابر و پل های عابر پیاده در تردد دانش آموزان، لکه گیری و بهسازی آسفالت معابر و لایروبی جوی های منتهی به مدارس صورت پذیرفت.

وی همچنین با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در سطح شهرداری منطقه در راستای طرح استقبال از مهر اظهار کرد: سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل، با نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و ترافیکی، نصب سرعت گیر و خط کشی عابر پیاده، سازمان مدیریت پسماند، با جمع آوری نخاله و مصالح ساختمانی و پاکسازی و تنظیف معابر منتهی به مدارس و سازمان سیما،منظر و فضای شهری، با رفع خطر درختان شکسته و قطاعی درختان خشک، منطقه را در اجرای این طرح یاری نمودند که ضمن خسته نباشید کمال تشکر را از آنها داریم.

به گفته الیاس افضلی این طرح در راستای تجهیز و فراهم‌سازی محیط مدارس سطح منطقه از لحاظ عمرانی و خدماتی انجام گرفته و این منطقه با انجام این گونه فعالیت ها سعی در ارتقا و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را دارد.

وی در خاتمه ضمن اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدماتی این منطقه و دیگر سازمان‌های شهرداری برای آماده سازی هر چه بهتر برای استقبالی شایسته از سال تحصیلی جدید بیان داشت: امیدواریم با انجام این گونه اقدامات بتوانیم گامی موثر در ایجاد فضای دلنشین برای دانش آموزان عزیز برداشته باشیم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.4.0.0