جمعه, 1 آذر 1398
  • ساعت : ۱۲:۳۲:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 21
  • کد خبر : ۱۴۰۲۵
اجرای عملیات روكش آسفالت در خیابان پیروزی ۲۰
توسط شهرداری منطقه یک صورت پذیرفت؛

توسط شهرداری منطقه یک صورت پذیرفت؛

اجرای عملیات روکش آسفالت در خیابان پیروزی ۲۰

در ادامه بهسازی معابر منطقه یک انجام شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، افضلی مدیر منطقه یک از اجرای عملیات زیرسازی و روکش آسفالت در خیابان پیروزی ۲۰ خبر داد.

افضلی گفت: در ادامه بهسازی معابر منطقه یک عملیات زیرسازی و آسفالت پیروزی ۲۰ با هدف تسریع در عبور و مرور به همت معاونت عمرانی این منطقه انجام شده است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهمترین وظایف شهرداری ها محسوب می شود،عملیات بهسازی و روکش آسفالت این خیابان در متراژ ۸۰۰ متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال اجرایی شده است.

این مقام مسئول یاد آور شد: با چشم انداز ترسیم شده پیش از پایان سال و با درایت معاونت و کارشناسان عمرانی منطقه و تلاش و کوشش کارکنان مجموعه، معابری که نیاز به لکه گیری و روکش آسفالت دارد طبق اولویت ترتیب اثر داده خواهد شد.

مدیر منطقه در خاتمه اظهار کرد: بهبود معابر و زیباسازی منظر شهری از جمله درخواست‌های مردمی بوده که به طور ویژه در دستور کار شهرداری قرار گرفته است و شهرداری با ارائه خدمات مطلوب و به حداقل رساندن نارسایی‌ های شهری می کوشد تا به این مهم دست یابد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.4.0.0