جمعه, 1 آذر 1398
  • ساعت : ۱۲:۵۶:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 36
  • کد خبر : ۱۴۰۲۶
نصب مبلمان شهری در سطح منطقه یك
مدیر منطقه یک شهرداری سمنان عنوان کرد؛

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان عنوان کرد؛

نصب مبلمان شهری در سطح منطقه یک

نصب مبلمان شهری در بوستان ها و معابر شهر با هدف توسعه امکانات رفاهی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر منطقه یک از عملیات نصب صندلی و سطل زباله پارکی در بوستانهای محله ای با مشارکت معاونت محترم خدمات شهری شهرداری سمنان خبر داد.

الیاس افضلی با بیان این خبر افزود: همانطور که می دانید در محل‌های عمومی که تردد افراد پیاده زیاد است مثل پارک ها، بوستان ها و فضاهای شهری نصب نیمکت پارکی جهت نشستن و استراحت موقت افراد امری الزامیست و در این بین برای تامین نظافت و بهداشت محیط در فواصل مشخص در کنار نیمکت ها نصب سطل زباله پارکی نیز بسیار مهم است.

وی ادامه داد: حال اگر رنگ و طرح آن ها با هم هماهنگ و هم شکل باشد به زیبایی محیط کمک خواهد کرد و شهرداری نیز از صندلی و سطل های همشکل استفاده کرده که این امر موجب نشاط و تقویت روحیه شهروندان خواهد شد.

وی تصریح کرد: با تلاش نیروهای واحد خدمات شهری منطقه تعداد ۵۰ عدد صندلی و سطل زباله سلطنتی چدنی، چوب پلاست و سنگی در بوستان منطقه یک، پارک ۸ شهریور و بلوارهای قدس و سعدی در راستای تکمیل و تجهیز پارک و معابر در ارائه خدمات رفاهی هر چه بیشتر به شهروندان، نصب شده است.

افضلی در پایان اظهار نمود: خدمت رسانی به شهروندان و ایجاد امکانات رفاهی، با توجه به توانمندی‌ها و پتانسیل‌های موجود در راستای رشد و توسعه شهری را وظایف شهرداری دانست و بیان نمود: از شهروندان عزیز انتظار می رود که ضمن استفاده صحیح از این امکانات در حفظ و نگهداری نهایت همکاری را داشته باشند تا شهری زیبا و در عین حال پویا داشته باشیم. 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.4.0.0